


8 710 ₴
Відправка з 04 червня 2026

Письмовий стіл Teenager стане для Вас незамінним другом і партнером, буде невіддільним складником Вашого успіху та натхнення. Він лаконічно наповнить будь-який інтер'єр, чи то стильний офіс, готель, чи то дитяча кімната. У ньому немає нічого зайвого, що дає сфокусуватися на виконання завдання, відкинувши те, що відвертає увагу від мети.
Стільниця столу — приємна тактильна поверхня з високоякісного ДСП європейських виробників виготовлена з урахуванням усіх вимог з технологічності та водночас екологічності матеріалу. Крайка, що застосовується у виробництві стільниці, дає змогу створити ефект суцільного виробу та викликає захоплення своїм преміальним зовнішнім виглядом.
Матеріали: ЛДСП 16 мм (виробник плити Swisspan by Sorbes).
Матеріал корпусу/фасаду - ЛДСП.
Колір корпусу/фасада - Білий/Сірий
Фасади також виконуються в таких кольорах: Білий, Сірий, Графіт, Сакура, Лаванда, Дуб тахо.
У ящиках стола використовуються телескопічні напрямні L — 400 мм.
Пенал із полицею може монтуватися як на ліва, так і праву бік.
Габаритні розміри:
- ширина:155/190 см.
- глибина: 50/47 см.
- висота: 170 см.
Гарантія: 12 місяців
Виробник: Україна


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Ширина | 1550 мм |
| Кількість відкритих полиць | 7 шт. |
| Підлога | Унісекс |
| Вид столу за своїм призначенням | письмовий |
| Тип | Стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1190 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 170 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1190 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Так |
| Навісна шафа | Ні |
| Магнітна дошка | Немає |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Вага столу | 84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |