6 210 ₴
Відправка з 01 червня 2026

Дитяче ліжко Токіо білого кольору з шухлядою і сірим захисним бортиком підходить для хлопчиків і дівчаток. Це сучасна, ніжна, оригінальна модель, яка приверне увагу вашого чада і перетворить його відпочинок на справжню казку.
Для виготовлення ліжка виробник застосував високоякісну, екологічно чисту ЛДСП, оброблену безпечною для дитини фарбою. Усі матеріали сертифіковані та не здатні заподіяти шкоди здоров'ю малюка. Виробник обладнав виріб місткою шухлядою, яку можна використовувати для зберігання постільної білизни або дитячих іграшок.


Матрац до комплекту не входить. Рекомендована висота матраца — 10-12 см. Дитячі матраци: Польський , Соня 2+ , Сідней , Соня 2 .
Безкоштовна доставка у відділення компанії перевізника всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 110 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х170 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 174 см |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 65 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 29 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Ні |