

Дитяче крісло-ліжко Viorina-Deko "Boy" - стильне і функціональне рішення для дитячої кімнати. Завдяки компактним розмірам та легкої трансформації, крісло швидко перетворюється на повноцінне спальне місце розміром 190×80 см, що ідеально підходить для щоденного використання. Каркас виробу виготовлений із міцних матеріалів, а м'яке наповнення із пінополіуретану забезпечує комфорт як під час сну, так і під час ігор. Оббивка виконана із зносостійкого та приємного на дотик велюру колекції Allure від виробника ARTEKS, який відрізняється високою м'якістю та довговічністю. Крісло оснащене зручним ящиком на роликах - відмінне місце для зберігання постільної білизни або іграшок, що особливо актуально в невеликих приміщеннях.
Переваги:
• Компактні розміри – ідеально для маленьких кімнат
• Зручний механізм розкладання
• М'який та міцний велюр преміум-класу
• Місткий ящик на роликах
• Універсальний світло-сірий колір

Велюр Lounge - Завдяки синтетичному складу він має добру зносостійкість, практичність і довговічність. Матеріал гіпоаллергененний і невибагливий у догляді. Приємна фактура в поєднанні з яскравим дизайном стане родзинкою будь-якого сучасного інтер'єру. Зносостійкість 80 000 циклів, склад - поліестер, вага - 470 г/м2.

Увага! Вибір тканини можливий тільки у двох кольорах: Grey / Light grey
Рекомендації щодо догляду за тканиною:
Вибілювання — немає
Прасування — немає
Хімічна чистка — немає
Машинне сушіння – так (сушити за низької температури)
Чищення пилососом — так.
Габаритні розміри:
висота — 600 мм
глибина — 970 мм
ширина — 840 мм
Розміри спального місця:
ширина — 800 мм
довжина — 1900 мм

Особливості та переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 84 см |
| Глибина крісла | 97 см |
| Висота посадкової частини крісла | 42 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 60 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 190 см |
| Ширина спального місця крісла | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ЛДСП |
| Підлокітник | ЛДСП |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |