

Письмовий стіл Junior 1 стане для Вас незамінним другом і партнером, буде невіддільним складником Вашого успіху та натхнення. Він лаконічно наповнить будь-який інтер'єр, чи то стильний офіс, готель, чи то дитяча кімната. У ньому немає нічого зайвого, що дає сфокусуватися на виконання завдання, відкинувши те, що відвертає увагу від мети.
Стільниця столу — приємна тактильна поверхня з високоякісного ДСП європейських виробників виготовлена з урахуванням усіх вимог з технологічності та водночас екологічності матеріалу. Крайка, що застосовується у виробництві стільниці, дає змогу створити ефект суцільного виробу та викликає захоплення своїм преміальним зовнішнім виглядом.
Матеріали: ЛДСП 16 мм (виготовник плити Swisspan by Sorbes).
Матеріал корпусу - ЛДСП.
Колір корпусу та фасаду - тахо/білий

Габаритні розміри:
- ширина: 50 см.
- довжина: 100 см.
- висота: 75 см.
Монтаж тумб можливий на будь-який бік. Відстань між полицею всередині тумби столу Junior 1 — 230 мм.
ПВХ крайка 0,6 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | письмовий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість тумб | 1 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Кількість місць | 1 |
| Тип | Стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Тип меблів | стіл письмовий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Комплектація | |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |