


1 590 ₴


Обідній стілець "Ірис" від Мікс Меблі являє собою вишукану та практичну модель, що ідеально підходить для кухонь, кафе, барів і ресторанів. Поєднання натуральної деревини бука, металевого кріплення і м'якої велюрової оббивки в пісочному кольорі створює стильний і комфортний стілець, який впишеться в будь-який інтер'єр.

Розміри:
Матеріали:
Дизайн:
Переваги
Стиль і витонченість:
Натуральні матеріали:
Міцність і довговічність:
Універсальність:
Обідній стілець "Ірис" від Мікс Меблі — це поєднання елегантного дизайну, якісних матеріалів і комфорту. Він стане стильним і функціональним доповненням будь-якого інтер'єру, створюючи атмосферу затишку та комфорту як у домашніх умовах, так і в комерційних просторах.
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! Усі стільці повністю розібрані — ніжки роздільно, кріплення, сидіння.
Стандартне паковання: гофрокартон 4шт/коробка.
Відвантаження кратної коробки, під час купівлі 1-3 стільців доплата за нестандартную упаковку 200 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера, велюрова тканина |
| Сидіння | велюр, гнута фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 840 мм |