5 890 ₴
Відправка з 30 травня 2026

Письмовий стіл London стане для Вас незамінним другом і партнером, буде невіддільним складником Вашого успіху та натхнення. Він лаконічно наповнить будь-який інтер'єр, чи то стильний офіс, готель, чи то дитяча кімната. У ньому немає нічого зайвого, що дає сфокусуватися на виконання завдання, відкинувши те, що відвертає увагу від мети.
Стільниця столу — приємна тактильна поверхня з високоякісного ДСП європейських виробників виготовлена з урахуванням усіх вимог з технологічності та водночас екологічності матеріалу. Крайка, що застосовується у виробництві стільниці, дає змогу створити ефект суцільного виробу та викликає захоплення своїм преміальним зовнішнім виглядом.
Матеріали: ЛДСП 16 мм (виготовник плити Swisspan by Sorbes).
Матеріал корпусу - ЛДСП.
Матеріал фасаду - МДФ.
Колір корпусу та фасаду — білий/сірий.
Фасади також виконуються в таких кольорах: білий, сірий, графіт.
У ящиках стола використовуються телескопічні напрямні L — 400 мм.
Габаритні розміри:
- ширина: 150 см.
- глибина: 60 см.
- висота: 180 см.
Гарантія: 12 місяців


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Вид столу за своїм призначенням | письмовий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |