11 430 ₴


|
Стіл Forest — природний елемент у вашому інтер'єрі, який додасть тепло та затишок будинку. Його універсальний дизайн підходить як для робочого кабінету, так і для обідньої зони. Чому вибирають стіл «Forest»?
• Натуральна естетика: Стільниця з МДФ із текстурою Дуба Артизан додає краси та вишуканості.
• Міцність і довговічність: Товщина стільниці 40 мм забезпечує високу стійкість до пошкоджень і довговічність.
• Сучасний дизайн: Металевий каркас із чорним порошковим покриттям забезпечує високу міцність і стійкість до пошкоджень.
Габарити: Довжина: 1800 мм — ідеально підходить для великих просторів. Ширина: 900 мм — досить місця для комфортної роботи або обіду. Висота: 800 мм — оптимальна для більшості стільців і крісел.

| Колір стільниці |
Дуб Артізан |
| Матеріал стільниці |
МДФ |
| Матеріал корпусу |
Метал |
| Товщина стільниці |
16 мм |
| Розміри в розкладеному вигляді (ШxВxГ), мм |
1800*750*900 |
| Країна-виробник товару |
Україна |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артисан |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 43 кг |
| Товщина стільниці | 40 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |