8 466 ₴
Відправка з 09 червня 2026

Стіл трансформер обідній розкладний "Boston M" — це ідеальне рішення для сучасного інтер'єру, яке поєднує елегантний дизайн і практичність. Виготовлений із високоякісної глянсової МДФ плити завтовшки 18 мм від Kastamonu, цей стіл не тільки має стильний вигляд, але й гарантує надійність і довговічність. Його конструкція розроблена так, щоб відповідати навіть найвимогливішим потребам, забезпечуючи тривалу експлуатацію.

Вибирайте стіл трансформер обідньої розкладної "Boston M" для вашого дому, щоб додати стилю, комфорту та функціональності. Цей стіл стане прекрасним доповненням вашого інтер'єру, забезпечуючи не тільки естетичне задоволення, а й практичність у щоденному використанні.

| Колір стільниці |
Білий, Графіт |
| Колір корпусу |
Білий, Графіт |
| Матеріал стільниці |
МДФ |
| Материал ног |
МДФ |
| Розміри в розкладеному вигляді (ШxВxГ), мм |
1600*690*750 |
| Розміри в складеному вигляді (ШхВхГ), мм |
1200*690*750 |
| Країна-виробник товару |
Україна |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Графит + белый |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер |
| Колір каркасу | Графіт, Білий |
| Тип опор | Скульптура, 1 опора |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 690 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 41 кг |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Фасади | МДФ |