5 688 ₴


Компактний, лаконічний і практичний Стіл-трансформер Armstrong легко розміститься в будь-якому приміщенні та надасть достатньо місця як для романтичної вечері на двох, так і для веселої дружньої пірушки. Площа його стільниці може збільшуватися вдвічі — варто просто потягнути її на себе. Така простота конструкції робить стіл надійним, універсальним і зручним у використанні, а металеві ніжки забезпечують його стійкість і довговічність.
>Переваги столу-трансформера Armstrong:


Ще одна перевага, якою володіють ці меблі — привабливий колірний діапазон, витриманий у природній колористичній гамі. Ви можете купити стіл-трансформер Armstrongу відтінках Ательє світлий, Білий діамант, Дуб Евок, Дуб Вінтаж, вибравши найвідповідніший варіант для свого приміщення. Чудове рішення для всіх, хто цінує комфорт і стриману естетику інтер'єру!
| Колір стільниці |
Ательє світлий |
| Колір корпусу |
Білий |
| Матеріал стільниці |
ЛДСП |
| Матерыал ныг |
Метал |
| Товщина стільниці |
32 мм |
| Розміри в розкладеному вигляді (ШxВxГ), мм |
690*750*1780 |
| Розміри в складеному вигляді (ШхВхГ), мм |
690*750*890 |
| Країна-виробник товару |
Україна |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 890 мм |
| Ширина столу | 690 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1780 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |