


Параметры:
Доставка:



Проект PRESTOL народився завдяки мрії зробити життя людей комфортнішим і яскравішим.
Керуючи тонким смаком і 15-річним досвідом у втіленні найсміливіших бажань клієнтів, ми вибираємо найкращі НОВИНКИ меблів, Створення талановитих дизайнерів, які представляють свої Ідеї на виставках Америки,
Франції, Італії, Китаю, Нідерландів, Сінгапуру, України. Саме тому PRESTOL збирає з усього світу топові моделі столів і стільців і об'єднує їх у стилістичні колекції: Trend, Hi-tech, Loft, Exclusive, Smart, Art, Party.
ДЛЯ ВАС і Вашої кухні, їдальні, вітальні ми враховуємо найважливіші деталі: Актуальність дизайну, функціональність моделей, інноваційність технологій, екологічність матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Кремовий |
| Колір оббивки | Кремовий |
| Виробник | PRESTOL |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Шеніл |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 820 мм |