

Міні диван Princess/Принцеса, гарний і яскравий дизайн із легкою трансформацією в спальне місце 1900*800, не займає багато місця й підійде навіть для невеликої дитячої кімнати. Крісло можна використовувати як для сну, так і для ігор. Наповнення пінополіуретану, тканини оббивки зносостійкий велюр із підвищеною м'якістю виробника ARTEKS, колекції Allure. Є ящик для білизни або іграшок на виїзних роликах. Спинка крісла прикрашена декоративними ґудзиками, що надають виробу привабливішого вигляду.

Додатково до крісла можна замовити декоративну подушку (не входить у вартість крісла).
Зносостійкий велюр із підвищеною м'якістю виробника ARTEKS, колекції Allure. Стійкість матеріалу до затирання підтверджена показником 8000 циклів згідно з тістом Мартіндейла.
Склад тканини: 100% поліестер.
Внимание! Вибір тканини можливий тільки в трьох кольорах: Allure Dusty Rose, Allure NAVY і Allure Grey.
Рекомендації щодо догляду за тканиною:
Вибілювання — немає
Прасування — немає
Хімічна чистка — немає
Машинне сушіння – так (сушити за низької температури)
Чищення пилососом — так.

Габаритні розміри:
висота — 770 мм
глибина — 970 мм
ширина — 840 мм
Розміри спального місця:
ширина — 800 мм
довжина — 1900 мм

Особливості та переваги:
Варіанти дизайну:



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Рожевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 84 см |
| Глибина крісла | 97 см |
| Висота посадкової частини крісла | 42 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 77 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 190 см |
| Ширина спального місця крісла | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ЛДСП |
| Підлокітник | ЛДСП |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |