
Стіл-трансформер Voody Графіт сірий/Чорні ноги ТМ Art In Head
3 000 ₴
- Під замовлення
- Код: TB26070000030
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (50) 273-28-95Ольга
Стіл-трансформер Voody Графіт сірий/Чорні ноги ТМ Art In Head


Потрібен робочий стіл, який можна скласти та зберігати хоч під ліжком? У нас такий є! Стіл-трансформер Voody у складеному вигляді має товщину всього 132 мм, а в розкладеному перетворюється на повноцінне робоче місце розміром 1300х756 мм. Це по-справжньому універсальне рішення, особливо для приміщень з обмеженою площею та ретельним добором усіх елементів меблювання.
Переваги столу Voody:
- максимально компактний розмір у складеному вигляді;
- зручне зберігання та функціональне використання;
- продумана й абсолютно безпечна конструкція;
- міцний і довговічний матеріал виготовлення — стільниця з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм та металі
- великий вибір кольорів, які підійдуть у будь-який інтер'єр.
Щоб захистити складений стіл і зробити його зберігання ще зручнішим, модель комплектується м'яким тканинним чохлом. Все для вашого затишку та комфортного життя! Купити стіл-трансформер — означає придбати меблі дійсно на всі випадки життя, яка стане в пригоді і для приймання гостей, і для повсякденного використання, а у разі непотрібності або переїзду займе мінімум місця.

| Колір стільниці |
Графіт |
| Матеріал стільниці |
ЛДСП |
| Материал ног |
Метал |
| Товщина стільниці |
16 мм |
| Розміри в складеному вигляді (ШхВхГ), мм |
132х900х756 |
| Розміри в розкладеному вигляді (ШxВxГ), мм |
1300х900х756 |
| Країна-виробник товару |
Україна |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Сірий |
| Колір | Графіт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер, розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1380 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1380 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 100 мм |
| Вага | 20.5 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 000 ₴
- Спосіб упаковки: Стіл доставляється в пакуванні розміром 1020*890*160 мм, вага 21,7 кг.








