

Чудове перевтілення Давон отримав завдяки керамічної стільниці. Це дизайнерське рішення має ефектний та оригінальний вигляд. Кераміка вважається одним із найбільш зносостійких матеріалів, не боїться ударів і перепадів температур, за міцністю стоїть нарівні з кам'яними стільницями, а отже, слугуватиме довго.
Стіл Давон — це втілення актуальних модних трендів.

Параметры:




Про виробника
Проект PRESTOL народився завдяки мрії зробити життя людей комфортнішим і яскравішим.
Керуючи тонким смаком і 15-річним досвідом у втіленні найсміливіших бажань клієнтів, ми вибираємо найкращі НОВИНКИ меблів, Створення талановитих дизайнерів, які представляють свої Ідеї на виставках Америки,
Франції, Італії, Китаю, Нідерландів, Сінгапуру, України. Саме тому PRESTOL збирає з усього світу топові моделі столів і стільців і об'єднує їх у стилістичні колекції: Trend, Hi-tech, Loft, Exclusive, Smart, Art, Party.
ДЛЯ ВАС і Вашої кухні, їдальні, вітальні ми враховуємо найважливіші деталі: Актуальність дизайну, функціональність моделей, інноваційність технологій, екологічність матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRESTOL |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Молочний |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Кремовий, Молочний, Капучіно |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |