

Міні диван Richi/Річі, гарний і яскравий дизайн із легкою трансформацією в спальне місце 1900*800, не займає багато місця й підійде навіть для невеликої дитячої кімнати. Крісло можна використовувати як для сну, так і для ігор. Наповнення пінополіуретан, тканини оббивки зносостійкий велюр із підвищеною м'якістю виробника ARTEKS, колекції Allure, також є ящик для білизни для зберігання постільних речей або іграшок. Декоративна подушка йде в комплекті.

Зносостійкий велюр із підвищеною м'якістю виробника ARTEKS, колекції Allure. Стійкість матеріалу до затирання підтверджена показником 8000 циклів згідно з тістом Мартіндейла.
Склад тканини: 100% поліестер.
Внимание! Вибір тканини можливий тільки в трьох кольорах: Allure Dusty Rose, Allure NAVY і Allure Grey.
Рекомендації щодо догляду за тканиною:
Вибілювання — немає
Прасування — немає
Хімічна чистка — немає
Машинне сушіння – так (сушити за низької температури)
Чищення пилососом — так.

Габаритні розміри:
висота — 660 мм
глибина — 880 мм
ширина — 1010 мм
Розміри спального місця:
ширина — 800 мм
довжина — 1900 мм


Особливості та переваги:
Матеріали — ЛДСП (16 мм, виробник плити Swisspan by Sorbes) + дерево.
Надійна конструкція.
Наповнення — ППУ (пенополиуретан).
Оббивка — Allure Grey (велюр).
Механізм розкладки — викатний.
Шухляда.
Спальне місце 80х190 см.
Розміри ш/в/гл — 101х66х88 см.
Гарантія від виробника 12 міс.
Паковання — 2 коробки:107х27х75 (32 кг) см та 28х100х85 (32 кг) см.
Варіанти дизайну:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 101 см |
| Глибина крісла | 88 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 66 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 180 см |
| Ширина спального місця крісла | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | ЛДСП, дерев'яний брус |
| Підлокітник | ЛДСП |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Коліщата | Так |