

Стілець, дивлячись на якого розумієш, що кожна деталь у ньому просто ідеальна. Він стане яскравим доповненням спальні, вітальні або кабінету. Отвори надають виробу особливої привабливості. Округлені обтічні лінії й органічна форма крісла створюють комфортну осад, а колір бордо наповнює простір легкістю.
Огляд:
актуальний дизайн для стильного інтер'єру
м'яке просторе сидіння і комфортна округла спинка
оббивка з якісної велюрової тканини
міцні металеві ніжки пофарбовані в золотистий колір
надійна конструкція, максимальне навантаження — 120 кг


Параметры:


Проект PRESTOL народився завдяки мрії зробити життя людей комфортнішим і яскравішим.
Керуючи тонким смаком і 15-річним досвідом у втіленні найсміливіших бажань клієнтів, ми вибираємо найкращі НОВИНКИ меблів, Створення талановитих дизайнерів, які представляють свої Ідеї на виставках Америки,
Франції, Італії, Китаю, Нідерландів, Сінгапуру, України. Саме тому PRESTOL збирає з усього світу топові моделі столів і стільців і об'єднує їх у стилістичні колекції: Trend, Hi-tech, Loft, Exclusive, Smart, Art, Party.
ДЛЯ ВАС і Вашої кухні, їдальні, вітальні ми враховуємо найважливіші деталі: Актуальність дизайну, функціональність моделей, інноваційність технологій, екологічність матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | PRESTOL |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Золотий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево, метал |
| Спинка | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота | 810 мм |