

Представляємо до вашої уваги затишне та безпечне дитяче ліжко "Тоскана" від Мікс Меблі, створену з турботою про комфорт і безпеку вашого малюка. Це ліжко виготовлене з екологічно чистого масиву сосни, що забезпечує не тільки міцність і надійність, але й безпеку для вашої дитини.
Характеристики дитячого ліжка "Тоскана":

Ліжко "Тоскана" поєднує в собі практичність, оригінальний дизайн і високоякісні матеріали, роблячи її ідеальним вибором для дитячої кімнати. Виготовлена з масиву сосни та МДФ філенки, вона має міцність, стійкість до різних чинників і тривалий термін експлуатації.

Забезпечте вашому малюкові затишне місце для відпочинку та ігор із дитячим ліжком "Тоскана" від Мікс Меблі, яка поєднує в собі безпеку, комфорт і стиль.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Загальна висота дитячого ліжка | 88 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Так |