

Виготовлений у стилі модерн кухонний стілець Сканді, немов переносить нас до далекої Італії епохи Відродження. Витонченість ліній, геометричний малюнок, ніби наповнений таємним змістом символів, чудово відбивають дух італійського Ренесансу. Елегантну композицію довершує міцний дерев'яний каркас із натурального дерева клен і м'яка оббивка сидіння.
Виробник стільця для кухні Сканді подбав про довговічність своєї продукції. Завдяки інноваційним сумішам клейових сумішей, шиповому типу кріплення деталей і природній міцності деревини меблі цього виробника слугуватимуть не один десяток років. Вона не боїться негативних чинників зовнішнього середовища.
Висока спинка стільців укупі з м'якою оббивкою сидіння забезпечує максимальну комфортність їхнього використання. Такий стілець стане прекрасним і практичним доповненням будь-якого інтер'єру.
А купити стілець Сканді дуже просто. Все, що потрібно — це оформити замовлення в нашому інтернет-магазині.

Характеристики:
Габаритні розміри:

Тканина:
Вавилон 66

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | гнута фанера, тканина |
| Сидіння | тканина, натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |