

Стілець обідній дерев'яний "Остін" від Мікс Мебель у білому кольорі з колекції "Ультра" — це ідеальне поєднання зручності, елегантності та стилю, яке зробить вашу вітальню, кухню або їдальню ще затишнішою та привабливішою.
Стілець "Остін" ненав'язливо доповнить інтер'єр вашого будинку, завдяки своєму елегантному дизайну та якісним матеріалам. Він має міцний дерев'яний каркас із натурального дерева клена та м'яку оббивку сидіння з тканини Zara 6, CMT. М'яке сидіння і вигнута спинка забезпечують комфорт і зручність під час використання, даючи змогу повноцінно відпочити за столом.
Цей стілець стане прекрасним і практичним доповненням будь-якого інтер'єру, що надає йому приємну домашню атмосферу та створює затишне місце для спілкування і відпочинку.

Характеристики:
Габаритні розміри:

Тканина Zara 6

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | гнута фанера, тканина |
| Сидіння | тканина, натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |