7 050 ₴


Стіл Портленд Ультра виготовлений у сірому колірному варіанті. Чудовий обідній стіл із розкладною стільницею, прекрасно доповнить вашу вітальню, їдальню або кухню.
Каркас стола виготовлений із натурального дерева — клен. Клен має чудову якість, міцність і довговічність. Завдяки розсувній стільниці та невеликим вставкам, стіл перетворюється на просторий обідній стіл, що дасть змогу прийняти всіх Ваших гостей. Стільниця виготовлена з ламінованої ДСП.
Дизайн стола зроблений у сучасному стилі, дасть змогу гармонійно вписати його в інтер'єр різних стилів і напрямів. Підходить як обідня для кухні або вітальні, тераси або веранди, а також може використовуватися в ресторанах та інших закладах.

Характеристики:
Регулювання столу:
Матеріал виготовлення столу:
Габаритні розміри столу:
Колір ЛДСП:
SAVIOLA Portland A12 Текстоун антрацит


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір каркасу | Сірий |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1130 мм |
| Ширина столу | 695 мм |
| Висота столу | 755 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1630 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1130 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |