1 840 ₴


Надійний і зручний кухонний стілець Авері Мікс Меблі з колекції Grace — універсальний практичний стілець для кухні, вітальні, а також громадського кафе, барів або відкритих майданчиків.
Ніжки виробу — метал, основа сидіння: гнутоклеєна фанера та поролон. Матеріалом оббивки для цієї моделі став велюр Bluvel чудової якості. Оббивка повністю покриває сидіння і спинку стільця. Сидіння досить широке та глибоке, тому на ньому буде комфортно сидіти людині, незалежно від її комплекції та зросту.
Елегантна конструкція прикрасить сучасну вітальню або домашню їдальню, стане центральним елементом інтер'єру.

Елегантний дизайн: Стілець "Авері" являє собою стильне й ергономічне крісло для кухні, вітальні або громадських кафе та барів. Його елегантна конструкція та вишуканий дизайн стануть центральним елементом інтер'єру.
Якісні матеріали: Ніжки стільця виготовлені з металу для міцності та стійкості. Сидіння і спинка виготовлені з гнутоклеєної фанери, оббитої поролоном і якісною велюровою тканиною Bluvel-40, що забезпечує комфорт і зручність під час використання.
Універсальне застосування: Стілець "Авері" ідеально підходить для різних інтер'єрів завдяки своєму елегантному дизайну та високому рівню комфорту.
Стандартне паковання передбачає 4 стільці в коробці. Якщо ви хочете замовити кількість стільців, не кратне 4, треба уточнити можливу доплату за паковання під час замовлення.
Цей стілець чудово підходить для використання в столових, ресторанах і домашніх інтер'єрах, забезпечуючи комфорт, надійність і стильний вигляд.

Стілець "Авері" від Мікс Меблі — це поєднання стилю, комфорту та функціональності, яке додасть затишку й елегантності у ваш інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір оббивки | Пісочний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера, велюрова тканина |
| Сидіння | велюр, гнута фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 890 мм |