

Підлогова вішалка Спліт подвійна з колекції Корисні дрібниці від Мікс Меблі — це насамперед функціональний елемент, а вже потім оригінальний предмет декору. Ця модель чудово підійде для готелів, але й у домашньому інтер'єрі їй знайдеться місце. На верхній частині ви легко зможете розмістити сорочку, піджак, куртку та інший верхній одяг. На нижній планці можна розмістити взуття.
Підлогова вішалка виготовляється з масиву вільхи. Ніжки на 4 коліщатках, завдяки чому ви зможете без проблем переміщати вішалку кімнатою. Незвичайний дизайн вішака Спліт гарантовано прикрасить інтер'єр, чи то готельний номер, чи то ваша квартира.

Характеристики:
Габаритні розміри:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Коліщата |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1070 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 1430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |