

Диван "Лагуна" від фабрики "Мікс Меблі": вишуканий комфорт у кожній деталі
Дизайн і Універсальність: Диван "Лагуна" стане невіддільним елементом вашого простору, чи то робочий кабінет, офіс, чи то кімната відпочинку. Створений фабрикою "Мікс Меблі", він чудово поєднується як із класичним, так і із сучасним інтер'єром. Чудовий велюровий оббивний матеріал надає дивану розкішного вигляду, підкреслюючи вишуканий смак.

Параметри Дивана:

Конструкція й Наповнення: Диван "Лагуна" має міцну конструкцію з каркасом із ДСП, ДВП і дерева, забезпечуючи довгий термін експлуатації. М'які підлокітники додають затишку, а наповнювач із поролону забезпечує комфорт і підтримку.
Тканина: Оббивний матеріал велюр у двох відтінках: сірий "Айс 23" і лате "Айс 20" від виробника "Silk". Ці кольори надають дивану шарм і роблять його стильним акцентом у будь-якому приміщенні.
Тканина: Велюр Ice (Айс) 20

Зносостійкість: 45 000 циклів
Виробник: Silk (Сілк)
Країна-виробник: Польща
Тип ткани: Велюр
Щільність: 450 г/м2
*Увага! Відтінки представлених тканин можуть відрізнятися від реального кольору виробу, через кольоропередавання фото на Вашому пристрої.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
Хочете оформити замовлення швидко й без зайвих кроків?
Просто пишіть нам або зателефонуйте — ми все зробите за вас!
Viber: 050 273 28 95
Telegram: @olsanzharenko
Або телефонуйте прямо зараз:
050 273 28 95
098 884 41 50
Ми на зв'язку щодня. Швидко відповідаємо й оформимо замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Ні |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Бежевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 48 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 81 см |
| Висота ніжок | 21.5 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ДСП, ДВП |
| Опори | дерево |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |