

1 425 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.


Стілець "Джастин" являє собою стильне та зручне рішення для їдальні з дерев'яними ніжками та спинкою. Він виготовлений зі шкірозамінника, що надає йому елегантного зовнішнього вигляду, а дерев'яні ніжки забезпечують надійну стійкість стільця та не деформують підлогу.
Глибоке сидіння і плавно вигнута спинка стільця забезпечують комфорт під час сидіння, знижуючи навантаження на спину та стегна. Цей стілець чудово поєднується з обіднім столом, забезпечуючи правильну висоту посадки.
Стіли "Джастин" вирізняються довговічністю, що робить їх популярними та запитаними впродовж уже другого століття. Крім того, стильний дизайн додає привабливості їхньому зовнішньому вигляду.

Характеристики стільця "Джастин":
Габаритні розміри стільця "Джастин":
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! Всі стільці повністю розібрані - ніжки окремо, кріплення, сидіння.
Стандартне пакування: гофрокартон 4шт/коробка.
Відвантаження кратно коробки, при купівлі 1-3 стільців доплата за нестандартне пакування 200грн.
Цей стілець чудово підходить для використання в столових, ресторанах і домашніх інтер'єрах, забезпечуючи комфорт, надійність і стильний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера, штучна шкіра |
| Сидіння | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 840 мм |