

Висока, але компактна двостулкова шафа стане практичним і естетичним сховищем речей дитини та для дорослих. Конструкція шафи передбачає дві шухляди. Колір меблів освіжає та візуально розширює масштаби кімнати. Корпус шафи виготовлений із ламінованої ДСП, надійні, міцні та екологічні матеріали, що демонструють чудові експлуатаційні характеристики та зносостійкість.
Фасади також виконуються в таких кольорах: Дуб Тахо, Білий, Сірий, Графіт, Рожевий, Лаванда.
У ящиках стола використовуються телескопічні напрямні L — 400 мм.
Цю кімнату можна доукомплектувати односпальним ліжком, комодом або шафою.
Габарити шафи:
Висота — 2000 мм
Ширина — 800 мм
Глибина — 500 мм
Колір: білий / лаванда.

Матеріали: ЛДСП 16 мм (виробник плити Swisspan by Sorbes),
Гарантія: 12 місяців
Виробник: ТМ VIORINA-DEKO (Україна)


| Габаритні розміри шафи | |
|---|---|
| Висота шафи | 2000 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Основні | |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Шафа |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 1 шт. |
| Виробник | Viorina-Deko |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма шафи | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Лаванда, Бузковий |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |