11 570 ₴
Відправка з 09 червня 2026Дитяче ліжко-кімната Bed Room 3 біло-сіре ТМ Viorina-Deko


Ліжко-кімната — це зручність і функціональність. Тут є все: і шафа, і шухляди з полицями, а також ліжко. Міцне та зручне ліжко матиме гарний вигляд у будь-якій спальні. Чудове рішення для дитячої кімнати.
Дитяча кімната — це маленький світ дитини, особистий простір, який змінюється разом із нею та відіграє особливу роль у її розвитку. Від того, наскільки зручно та приємно дитині перебувати в кімнаті, залежатиме її бажання грати, вчитися або відпочивати. Тому дуже важливо, щоб меблі в дитячій мала можливість трансформуватися, формуючи новий інтер'єр.
Маючи таке ліжко-кімнату, малюк не тільки з радістю проводитиме час у своїй кімнаті, а й розвиватиме творчі здібності, втілювати в життя нові ігри.
Корпус кімнати виконується у двох кольорах: «Дуб ТАХО» і «Білий»
Фасади виконуються в таких кольорах: Дуб Тахо, Білий, Сірий, Графіт, Рожевий, Лаванда.
Матеріал: ЛДСП 16 мм. (виробник плити Swisspan by Sorbes).
Крайка: 0.6 мм.
Розмір спального місця: 80x190 см.
Габарити:
- висота — 169 см.
- ширина — 194 см.
- глибина — 84 см.

Рекомендована висота матраца: до 16 см
Виробник: ТМ VIORINA-DEKO (Україна)
Безкоштовна доставка у відділення компанії перевізника всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-горище |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 194 см |
| Глибина дитячого ліжка | 84 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 169 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 84 см |
| Висота спального місця | 135 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Так |
| Захисний бортик | Так |