

Опис столу Q-160 Loft Design
Письмовий стіл Loft design Q-160 — це збільшений варіант уже всіх улюблених моделей Q-135.
Стіл Q-160 зберігає класичний зовнішній вигляд свого попередника, але водночас є неймовірно містким і практичним. Модель матиме чудовий вигляд як стіл для керівника. А також підійде всім шанувальникам просторого робочого
місця.
Розміри стільниці моделі Q-160 становлять 1600х700 мм. Матеріал стільниці — ДСП із ламінованим покриттям. Воно має високу зносостійкість і не вимагає особливого догляду.
Висота виробу становить 76 см. Каркас виготовлений із металевої труби з профілем 50×25 мм і пофарбований порошковою фарбою сріблястого кольору.
Конструкція столу проста в складанні: дві боковини з'єднані між собою двома балками, на які кладеться стільниця. Регульовані ніжки дадуть змогу виставити виріб на нерівній поверхні. На вибір покупця стіл може бути обладнаний отвором для комп'ютерних
кабелів чи ні.
Стіл Q-160 можна придбати окремо та в комплекті з іншими меблями колекції Loft Design.
|
|
|
|
Верхні елементи виготовляються з преміального ЛДСП серії Wood, виробник Swiss Krono. Він набагато дорожчий за широко використовуваний дешевий ДСП, але має низку незаперечних переваг. По-перше, має він багатий вигляд. Ідентичні вироби, виконання в такому ЛДСП і дешевому ДСП матимуть принципово різний вигляд. По-друге, поверхня цього ЛДСП набагато приємніша на дотик, до того ж довговічніша та зносостійка у використанні. По периметру стільниця клеєна крайка завтовшки 2 мм. Проклеювання йде чесна, тож Ви можете не боятися відклеювання та розшаровування. |
|
![]() |
|
| Цей письмовий стіл максимально простий у складанні. Вся необхідна фурнітура йде з ним у комплекті. | |
|
|
|
|
|

- Робочий стіл бізнес-класу в сучасному стилі
- якісне зносостійкий ламінований ДСП з текстурою BS, спеціально розробленою для офісних меблів. Гладка та приємна на дотик поверхня, дає змогу використовувати комп'ютерну мишу без килимка.
- міцний металевий каркас.
- гарні забарвлення ЛДСП під дерево.
- немає непотрібних деталей, простота та функціональність.
| Виробник: | Loft design |
| Тип: | Стіл письмовий |
| Матеріал: | ЛДСП і метал |
| Ширина: | 1600 мм |
| Висота: | 750 мм |
| Глибина: | 700 мм |
| Тип стола: | Прямий |

Варіант кольору металу:
Чорний та сріблястий колір під хром

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 35 кг |
| Размеры столешницы | |
| Глибина стільниці | 700 мм |
| Довжина стільниці | 1600 мм |
| Материал изготовления | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Комплектация | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Основні | |
| Регулювання висоти | Немає |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип меблів | стіл письмовий |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Немає |