

Опис подвійного столу Q-135-2 Loft Design
Письмовий стіл Q-135-2 — робоче місце відразу для двох працівників. Якщо вам треба посадити поруч двох працівників, немає потреби купувати два стола. Досить поставити один подвійний стіл Q-135-2. Використання здвоєних столів дає змогу економити простір і витрати на купівлю меблів, оскільки подвійний стіл коштує менше, ніж двох одинарних. Але найголовніше — подвійний стіл має солідний та гарніший вигляд. Стіл Q-135-2 зроблений у сучасному стилі Лофт, якому властива функціональність і максимально раціональне використання простору. Металевий каркас і тонка стільниця, що ширяє над ним, попри свій надійний вигляд, не загоряє простір. Здвоєні столи в офісі налаштовують працівників фірми на командну роботу, а також відкритість і рівноправність.
Стіл Q-135-2 складається з міцного металевого розбірного каркаса та двох стільниць розміром 135*70 см.
Мобільні тумби до комплекту не входять!
Металевий каркас містить 3 ніжки, виготовлені з труб профілем 50*25 мм, і збірні поздовжні балки під стільницею 40*20 мм. Деталі каркаса з'єднуються між собою за допомогою потужних гвинтів, що забезпечує стійкість конструкції, а також можливість розбирати та збирати стіл безліч разів. Регульовані ніжки дадуть змогу виставити стіл на нерівній підлозі.
Стільниця виготовлена з ламінованого ДСП преміального класу в чотирьох кольорах. Усі забарвлення мають малюнок під натуральне дерево цінних порід. По периметру стільниці клеяна крайка з ПВХ завтовшки 2 мм із заокругленими краями. Поздовжні посилені балки під стільницею витримають будь-які можливі навантаження на стіл.
Вся необхідна для збирання фурнітура йде в комплекті до столу.
|
|
|
|
Верхні елементи виготовляються з преміального ЛДСП серії Wood, виробник Swiss Krono. Він набагато дорожчий за широко використовуваний дешевий ДСП, але має низку незаперечних переваг. По-перше, має він багатий вигляд. Ідентичні вироби, виконання в такому ЛДСП і дешевому ДСП матимуть принципово різний вигляд. По-друге, поверхня цього ЛДСП набагато приємніша на дотик, до того ж довговічніша та зносостійка у використанні. По периметру стільниця клеєна крайка завтовшки 2 мм. Проклеювання йде чесна, тож Ви можете не боятися відклеювання та розшаровування. |
|
![]() |
|
| Цей письмовий стіл максимально простий у складанні. Вся необхідна фурнітура йде з ним у комплекті. | |
|
|
|
|
|

- Робочий стіл бізнес-класу в сучасному стилі
- якісне зносостійкий ламінований ДСП з текстурою BS, спеціально розробленою для офісних меблів. Гладка та приємна на дотик поверхня, дає змогу використовувати комп'ютерну мишу без килимка.
— міцний металевий каркас.
- гарні забарвлення ЛДСП під дерево.
- немає непотрібних деталей, простота та функціональність.
| Виробник: | Loft design |
| Тип: | Стіл письмовий |
| Матеріал: | ЛДСП і метал |
| Ширина: | 2700 мм |
| Висота: | 750 мм |
| Глибина: | 700 мм |
| Тип стола: | Прямий |
Колірна гама:

Колір металу:
Чорний матовий та Сріблястий колір під хром

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Висота | 755 мм |
| Вага | 45 кг |
| Размеры столешницы | |
| Глибина стільниці | 700 мм |
| Довжина стільниці | 2700 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Материал изготовления | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектация | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Основні | |
| Ширина | 700 см |
| Регулювання висоти | Немає |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип меблів | офісний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Немає |