

Опис столу Q-135-36 Loft Design
Письмовий стіл Q-135-36 — це модифікація моделі Q-135, яка полюбилася нашим клієнтам. На численні прохання ми ввели в асортимент стіл Q-135 з товстою стільницею — 32 мм. Це ідеальний стіл для сучасного робочого місця. Стіл складається з міцного металевого каркаса та масивної стільниці з текстурою під натуральне дерево.
Попри потужний вигляд, стіл не загоряє простір. Каркас столу збирається за допомогою гвинтів і витримає безліч складок і переїздів. Вся необхідна фурнітура для збирання йде в комплекті. Ніжки столу виготовлені з труби з профілем 50*25 мм. Товщина стінки труби — 2 мм. Колір фарбування металу — хром.
Стільниця виготовлена з ламінованого ДСП преміального класу в чотирьох кольорах. Всі забарвлення мають гарний добре виражений малюнок під натуральне дерево цінних порід. Під стільницею вздовж столу йдуть дві посилені балки, щоб стільниця могла витримати будь-які можливі навантаження.
Стіл Q-135 впишеться в будь-який сучасний інтер'єр, підкреслить солідність і практичність його власника.
Вибирайте для себе тільки найкраще.
|
|
|
Верхні елементи виготовляються з преміального ЛДСП серії Wood, виробник Swiss Krono. Він набагато дорожчий за широко використовуваний дешевий ДСП, але має низку незаперечних переваг. По-перше, має він багатий вигляд. Ідентичні вироби, виконання в такому ЛДСП і дешевому ДСП матимуть принципово різний вигляд. По-друге, поверхня цього ЛДСП набагато приємніша на дотик, до того ж довговічніша та зносостійка у використанні. По периметру стільниця клеєна крайка завтовшки 2 мм. Проклеювання йде чесна, тож Ви можете не боятися відклеювання та розшаровування. |
![]() |
| Цей письмовий стіл максимально простий у складанні. Вся необхідна фурнітура йде з ним у комплекті. |
|
|
|
Водночас модель має, властивий меблям лофт дизайн, надійність. Металеві опори виготовлені з профілю труби 25*25 завтовшки металу 1,3 мм. Вага металевих частин приблизно 6 кг. Метал міцний і надійний. Це зумовлено використанням якісного металу та передових технологій його оброблення. Насамперед це стосується методу холодної прокатки металу. На сьогодні це найпрогресивніший метод, який широко використовується у виробництві. Він дає змогу зробити виріб точнішим і акуратним, водночас також зберігає міцність і надійність металевих елементів. Внизу ніжок вставляються міцні пластикові заглушки, які збережуть цілісність Вашого підлогового покриття. |

- Робочий стіл бізнес-класу в сучасному стилі
- якісне зносостійкий ламінований ДСП з текстурою BS, спеціально розробленою для офісних меблів. Гладка та приємна на дотик поверхня, дає змогу використовувати комп'ютерну мишу без килимка.
- міцний металевий каркас.
- гарні забарвлення ЛДСП під дерево.
- немає непотрібних деталей, простота та функціональність.
| Виробник: | Loft design |
| Тип: | Стіл письмовий |
| Матеріал: | ЛДСП і метал |
| Ширина: | 1350 мм |
| Висота: | 770 мм |
| Глибина: | 700 мм |
| Тип стола: | Прямий |
Колірна гама:

Варіант кольору металу:
Білий, чторний та сріблястий колір під хром

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина | 1350 мм |
| Висота | 770 мм |
| Вага | 36 кг |
| Размеры столешницы | |
| Глибина стільниці | 700 мм |
| Довжина стільниці | 1350 мм |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Материал изготовления | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Комплектация | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Основні | |
| Регулювання висоти | Немає |
| Товщина | 36 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип меблів | стіл письмовий |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Немає |