

Опис столу Q-135 Loft Design
Письмовий стіл Q-135 від компанії Loft Design стильне та сучасне робоче місце. У ньому немає нічого зайвого: міцний і солідний металевий каркас і велика стільниця.
Обладнавши такими столами офісне приміщення, ви не заламаєте приміщення коробами. Завдяки металевому каркасу стіл має міцну конструкцію, яка не загоряє простір. Каркас столу збирається за допомогою гвинтів і витримає безліч складок і переїздів. Вся необхідна фурнітура для збирання йде в комплекті. Ніжки столу виготовлені з труби з профілем 50*25 мм. Товщина стінки труби — 2 мм. Колір фарбування металу — хром.
Стільниця виготовлена з ламінованого ДСП преміального класу п'яти кольорів. Всі забарвлення мають гарний добре окреслений малюнок під натуральне дерево цінних порід. Під стільницею вздовж столу йдуть дві посилені балки, щоб стільниця могла витримати будь-які можливі навантаження.
Стіл Q-135 впишеться в будь-який сучасний інтер'єр, підкреслить солідність і практичність його власника.
Вибирайте для себе тільки найкраще.
|
|
|
Верхні елементи виготовляються з преміального ЛДСП серії Wood, виробник Swiss Krono. Він набагато дорожчий за широко використовуваний дешевий ДСП, але має низку незаперечних переваг. По-перше, має він багатий вигляд. Ідентичні вироби, виконання в такому ЛДСП і дешевому ДСП матимуть принципово різний вигляд. По-друге, поверхня цього ЛДСП набагато приємніша на дотик, до того ж довговічніша та зносостійка у використанні. По периметру стільниця клеєна крайка завтовшки 2 мм. Проклеювання йде чесна, тож Ви можете не боятися відклеювання та розшаровування. |
![]() |
| Цей письмовий стіл максимально простий у складанні. Вся необхідна фурнітура йде з ним у комплекті. |
|
|
|
Водночас модель має, властивий меблям лофт дизайн, надійність. Металеві опори виготовлені з профілю труби 25*25 завтовшки металу 1,3 мм. Вага металевих частин приблизно 6 кг. Метал міцний і надійний. Це зумовлено використанням якісного металу та передових технологій його оброблення. Насамперед це стосується методу холодної прокатки металу. На сьогодні це найпрогресивніший метод, який широко використовується у виробництві. Він дає змогу зробити виріб точнішим і акуратним, водночас також зберігає міцність і надійність металевих елементів. Внизу ніжок вставляються міцні пластикові заглушки, які збережуть цілісність Вашого підлогового покриття. |

Письмовий стіл Q-135 - сучасний робочий стіл бізнес класу жорсткої конструкції. Простий мінімалістичний дизайн прекрасно підійде практично для будь-якого інтер'єру в офісі або вдома. Каркас виготовлений із металу, пофарбованого в чорний колір. Цей стіл можна збирати та розбирати безліч разів, завдяки стяжкам на гвинтах.
- Робочий стіл бізнес-класу в сучасному стилі
- якісне зносостійкий ламінований ДСП з текстурою BS, спеціально розробленою для офісних меблів. Гладка та приємна на дотик поверхня, дає змогу використовувати комп'ютерну мишу без килимка.
— міцний металевий каркас.
- гарні забарвлення ЛДСП під дерево.
- немає непотрібних деталей, простота та функціональність.
| Виробник: | Loft design |
| Тип: | Стіл письмовий |
| Матеріал: | ЛДСП і метал |
| Ширина: | 1350 мм |
| Висота: | 750 мм |
| Глибина: | 700 мм |
| Тип стола: | Прямий |
Колірна гама:

Варіант кольору металу:
Білий та сріблястий колір під хром

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина | 1350 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 16 кг |
| Размеры столешницы | |
| Глибина стільниці | 700 мм |
| Довжина стільниці | 1350 мм |
| Материал изготовления | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Комплектация | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Основні | |
| Регулювання висоти | Немає |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип меблів | стіл письмовий |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Немає |