

Письмовий стіл L-7-120 — це збільшена модифікація суперпопулярного столу L-7. Він полюбився клієнтам завдяки незвичайній і стильної конструкції. Замість звичних чотирьох опор, тут дві Z-подібні ніжки, виготовлені з металевої труби 40*20 мм. Похилі лінії столу надають його зовнішньому вигляду динаміку. Такий стіл не тільки не захаращує кімнату, але й освіжає інтер'єр, робить його молодіжним.
Металевий каркас виготовлений із міцного металу з товщиною стінки 1,4 мм. Крім Z-подібних ніжок, стола має металеву балку, яка підтримує стільницю знизу. Між ногами встановлена балка жорсткості з ДСП у кольорі антрацит. Метал пофарбований чорною порошковою фарбою з матовим відтінком, яка стійка до фізичних впливів. Внизу опор є маленькі регульовані ніжки, призначені для компенсації нерівностей підлоги.
Стільниця виготовлена з ламінованого ДСП завтовшки 18 мм. По периметру вона обклеєна двома міліметрами з ПВХ. ДСП представлений у п'яти кольорах.
Стіл збирається за допомогою гвинтів і шестигранника, які йдуть у комплекті.
Завдяки вдалій конструкції, цей стіл дуже зручний для роботи з ноутбуком. А в поєднанні з надставкою під монітор він підходить і для стаціонарного комп'ютера.
|
|
|
Верхні елементи виготовляються з преміального ЛДСП серії Wood, виробник Swiss Krono. Він набагато дорожчий за широко використовуваний дешевий ДСП, але має низку незаперечних переваг. По-перше, має він багатий вигляд. Ідентичні вироби, виконання в такому ЛДСП і дешевому ДСП матимуть принципово різний вигляд. По-друге, поверхня цього ЛДСП набагато приємніша на дотик, до того ж довговічніша та зносостійка у використанні. По периметру стільниця клеєна крайка завтовшки 2 мм. Проклеювання йде чесна, тож Ви можете не боятися відклеювання та розшаровування. |
![]() |
| Цей письмовий стіл максимально простий у складанні. Вся необхідна фурнітура йде з ним у комплекті. |
|
|
|
Металевий каркас виготовлений із міцного металу з товщиною стінки 1,4 мм. |

Письмовий стіл L-7-120 - сучасний робочий стіл бізнес класу жорсткої конструкції. Простий мінімалістичний дизайн чудово підійде практично для будь-якого інтер'єру в офісі або вдома. Каркас виготовлений із металу, пофарбованого в чорний колір. Цей стіл можна збирати та розбирати безліч разів, завдяки стяжкам на гвинтах.
- Робочий стіл бізнес-класу в сучасному стилі
- якісне зносостійкий ламінований ДСП з текстурою BS, спеціально розробленою для офісних меблів. Гладка та приємна на дотик поверхня, дає змогу використовувати комп'ютерну мишу без килимка.
— міцний металевий каркас.
- гарні забарвлення ЛДСП під дерево.
- немає непотрібних деталей, простота та функціональність.
| Виробник: | Loft design |
| Тип: | Стіл письмовий |
| Матеріал: | ЛДСП і метал |
| Ширина: | 1200 мм |
| Висота: | 750 мм |
| Глибина: | 600 мм |
| Тип стола: | Прямий |


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб крафт золотий, Білий, Чорний |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 18 кг |
| Размеры столешницы | |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Комплектация | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Основні | |
| Регулювання висоти | Немає |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | стіл письмовий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Товщина ДСП | 18 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Немає |