



12 960 ₴
Відправка з 16 червня 2026Ліжко-чердак Binky ДЮС33 аляска/білий супермат МДФ ТМ Art In Head


Ліжко-чердак Binky DUS 033 — компактна, сучасна, максимально зручна меблі для дитячої кімнати. На невеликій площі вона дає змогу організувати й комфортне спальне місце, і робочу зону, і простір для зберігання речей. Кожна деталь конструкції продумана, функціональна та не обмежує універсальність використання. Так, наприклад, робочий стіл і тумба не закріплені, їх можна переставляти, вибираючи оптимальне місце розташування залежно від обставин. А бічна стінка ліжка обладнана шафою для одягу та відкритими полицями, до яких примикає міцно закріплена драбинка.

Переваги ліжка-чердака Binky DUS 033:

Впевнені, ця дитяче ліжко сподобається і дитині, і батькам, але моделі іншого дизайну ви також можете подивитися в колекції Binky і вибрати на свій смак. Купити ліжко-чердак стоїть і в разі розташування малюка в одній кімнаті з батьками або у квартирі-студії, поділеній на функціональні зони, де Binky DUS 033 без сумніву займе гідне місце.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
|
Довжина (мм) |
1932 |
|
Висота (мм) |
1816 |
|
Ширина (мм) |
832 |
|
Країна-виробник товару |
Україна |
|
Розмір спального місця |
800*1900 |
|
Колір корпусу |
Корпус: біла аляска/ Фасад: білий супермат МДФ, Корпус: Біла аляска/ Фасад: Блакитна лагуна МДФ, Корпус: Дуб тахо / Фасад: Білий супермат МДФ |
|
Матеріал фасадів |
МДФ |
|
Матеріал корпусу |
ЛДСП |
|
Виробник |
Art In Head |

Компанія ART IN HEAD, розташована в р. Чорнигів, Україна. На ринку України працює вже понад 10 років. Виробничі та складські потужності становлять понад 10 000 квадратних метрів, що дає змогу забезпечити повний цикл виробництва та випускати до 30 000 одиниць готової продукції на місяць. Компанія постійно нарощує свої виробничі та складські потужності, і водночас готові екстрено масштабувати в рази своє виробництво в разі потреби.
ArtInHead пропонує надійну, якісну та оригінальну меблі для всіх українських громадян. Компанія роками створює меблі, що наповнюють ваші будинки комфортом і затишком. З турботою до споживача, надає якісну продукцію, позачасовий дизайн і приємні гаманці ціни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art In Head |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення фасаду | МДФ |
| Стать | Унісекс |
| Вид ліжка | ліжко-горище |
| Стан | Новий |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Комплектація | |
| Шафа-пенал | Так |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Так |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Стандартні сходи | Так |
| Викатний стіл | Так |
| Стелаж для книг і іграшок | Так |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 193.2 см |
| Глибина дитячого ліжка | 83.2 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 181.6 см |