7 990 ₴
Відправка з 01 червня 2026

Якщо ваш малюк уже підріс і колиска стала мала — саме час вибрати комфортне й безпечне ліжко! Дитяче ліжко Valencia/Валенсія від української меблевої фабрики Viorina Deko — ідеальне рішення для дітей від 3 років. Модель поєднує сучасний дизайн, надійність і турботу про здоров'я дитини.
Виготовлена з міцного ЛДСП Kronospan завтовшки 16 мм із безпечним покриттям — усі матеріали екологічні, сертифіковані та підходять для використання в дитячих меблях. Ліжко комплектується високими бортиками по периметру для безпеки уві сні. За потреби можна докупити додатковий захисний бортик. Вбудована шухляда стане чудовим місцем для зберігання постільної білизни, іграшок або інших речей.
Спальне місце — на букових ламелях, які сприяють правильному формуванню постави та забезпечують гарну вентиляцію матраца.
Переваги ліжка Valencia:
• Безпечні матеріали та покриття (ЛДСП, велюр Lounge);
• М'яка спинка з оббивкою;
• Ергономічне та стильне виготовлення;
• Місткий шухляда;
• Сучасний дизайн у білому кольорі.

Розміри спального місця: 1900х800 мм і 1900х900 мм
Габарити ліжка:

Оббивка спинки: велюр Lounge колір кораловий


Велюр Lounge - завдяки своєму синтетичному складу він має гарну зносостійкість, практичність і довговічність. Матеріал гіпоалергенний і невибагливий у догляді. Приємна фактура в поєднанні з яскравим дизайном стане родзинкою будь-якого сучасного інтер'єру. Зносостійкість 80 000 циклів, склад — поліестер, вага — 470 г/м2
Варіанти оббивки:

Додаткова опція: знімний захисний бортик довжина 700 мм, висота 290 мм — 390 грн.

Варіанти оббивки спинки:

Безкоштовна доставка у відділення компанії перевізника всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі |
| Колір | Білий |
| Тип підйомного механізму | Без підйому |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 193 см |
| Глибина дитячого ліжка | 85.5 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 65.5 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 38.5 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Висота захисного бортика | 290 мм |
| Довжина захисного бортика | 700 |