

Ніл – стілець на дерев’ яному каркасі. Сидіння і спинка стільця виконані з оксамитової ткани. Каркас з масива бука.
Стілець ідеально підходить майже до будь - якого сучасного інтер’єру кухні, їдальні, бару чи кафе.

Параметры:
Доставка:



Проект PRESTOL народився завдяки мрію зробити життя людей комфортнішим і яскравішим.
Управляючий тонким смаком і 15-річним досвідом у втіленні найсміливіших бажань клієнтів, ми обираємо кращі НОНКИ меблів, створення талановитих дизайнерів, які репрезентують свої Ідеї на виставках Америки,
Франція, Італія, Китай, Нідерланди, Сінгапур, України. Саме тому PRESTOL збирає з усього світу топові моделі їдальні і стільців і об'єднує їх у стилістичні збірки: Trend, Hi-tech, Loft, Exclusive, Smart, Art, Party.
ДЛЯ ВАС і вашої кухні, їдальні, вітальні ми враховуємо важливі деталі: Актуальність дизайну, функціональність моделей, інноваційність технологій, екологія матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRESTOL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб родос світлий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 925 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |