4 704 ₴
Відправка з 09 червня 2026

Необхідний компактний і зручний стіл, який можна використовувати і як журнальний, і як обідній залежно від обставин? Тоді вам напевно припаде до душі Стіл-трансформер Comfo от Art In Head! Його універсальна конструкція та надійний механізм трансформації дають змогу швидко змінювати висоту, розмір, конфігурацію стільниці, пристосовуючи її під поточні потрібні. Саме те, що потрібно, для всіх, хто цінує комфорт, сучасний дизайн і кожен сантиметр корисної площі житла!
Переваги стола-трансформера Comfo:
Купити стіл-трансформер Comfo можна у двох кольорах: Венге та Дуб сонома. Їхній природний деревний відтінок ідеально «вписується» в житлові приміщення, наповнюючи їх теплом і затишком, а темний або світлий тон допомагає вибрати найгарморитніший варіант для будь-якої кімнати. Прості рішення — найкращі, і така меблі послугує вашому комфорту на всі сто!

| Висота виробу | 570\770 |
|---|---|
| Глибина виробу | 700 |
| Ширина виробу | 700\1400 |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Механізм трансформації | Розкладний |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Стіл-трансформер |
| Особливості | Без ящиків |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | ARTinHEAD |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art In Head |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Колір | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 570 мм |
| Вага столика | 37 кг |