

Крісло-ліжко "Малятко" - це зручний і практичний трансформер, який ідеально підійде для невеликих приміщень: вітальні, дитячої кімнати, квартири-студії або дачі. Завдяки компактним габаритам та простому механізму розкладання, воно легко перетворюється на повноцінне спальне місце.
Переваги моделі "Малятко":
• Компактний розмір – ідеальний для малогабаритних приміщень
• Зручний розкладний механізм
• Простий та універсальний дизайн
• М'яке та комфортне спальне місце
• Легкість у використанні та догляді
• Відмінний вибір за співвідношенням ціна/якість
Характеристики:
Додаткова опція: водонепроникний наматрацник.


Оббивка - рогожка Etna, популярна сьогодні фактура - рогожка, є втіленням «еко стилю» у кращих його проявах: актуальності, простоті та функціональності. Створити оригінальний інтер'єр допоможе широка кольорова гама. Хороші показники зносостійкості (69 000 циклів за тестом Мартіндейла) дадуть Вам можливість збільшити термін експлуатації Вашого виробу.






Безкоштовна доставка по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х170 |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Чорний, Рожевий, Фіолетовий, Салатовий, Червоний, Бірюзовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 173 см |
| Глибина дитячого ліжка | 81 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 67 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Ні |