

Розмір: 1000*600.
Колір: Каркас: Білий; Стільниця: Бірюза.
Матеріал: Каркас: Масив Бук; Стільниця: МДФ фарбований.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бірюзовий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | МДФ фарбований, натуральне дерево |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |