
Розмір: В: 820; Ш: 450; Г: 550.
Колір: Каркас: Бук натуральний; Спинка і сидушка: Білий.
Матеріал: Каркас: Масив Бука; Спинка: р/к фанера; Сидушка: МДФ фарбований.

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | гнута фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |