

Дитяче крісло-ліжко Smart Minnie 80×170 — ідеальне рішення для невеликої дитячої кімнати. Модель обладнана викатним механізмом, зручним ящиком для зберігання і м'яким спальним місцем. Сучасний дизайн із логотипом Minnie сподобається кожному. Це крісло-діван підходить для сну, відпочинку та ігор. Чудовий вибір для батьків, яким важливі комфорт, функціональність і стиль.
Переваги моделі:

Характеристики:

Чому вибирають крісло-ліжко Smart?
Тканина рогожка Етна:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х170 |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Персонажі | Mickey Mouse |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Тип підйомного механізму | Без підйому |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 102 см |
| Глибина дитячого ліжка | 89 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 68 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 40 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Ні |