

Малюнки фотодруку на фасадах піднімуть настрій Вашій дитині, а так само різноманітність варіантів фотодруку дозволить підібрати шафу на будь-який смак.
Шафа має місткий корпус, в якому є відділ платтяна зі штангою для вішалок, а так само відділ з полицями.
Внутрішня глибина шафи - 50 см, що дозволяє вішати одяг на плічках.
Габаритна глибина по корпусу складає 60 см.
Корпус шафи-купе виготовлений з високоякісної ламінованої ДСП.
Фасади - фотодрук на ДСП завтовшки 1 (мм).
Зображення на ДСП зберігаються на довгий час, що дозволяє меблів зберігати свій первісний вигляд в будь-яких умовах експлуатації.
Фасад:
ДСП (деревностружкова плита) - це один з найпопулярніших матеріалів для виготовлення корпусних і м'яких меблів.
Він виготовляється шляхом гарячого пресування дрібних частинок деревини з додаванням спеціальних речовин (смолов).
Переваги ДСП фасаду:
-міцний,
-термо і вологостійкий,
-простий в обробці,
легко піддається свердлінню,
-добре тримає шурупи і цвяхи,
-доступний.
Догляд: досить протерти фасад вологою серветкою з мікрофібри.
Фотодрук на ДСП - це прекрасна можливість зробити вашу меблі унікальною. Можливий вибір з 2-, 3-, і чотирьохдверних моделей. Шафа-купе оснащений місткими і глибокими полками, а також вішалкою для одягу. Шафа-купе - це приголомшливі враження від фантастичного дизайну помножені на казкову практичність!
Малюнок фасаду: На вибір
Ширина - 160, 180 см.
Висота - 180, 200, 220, 240 см.
Глибина - 45, 60 см.
корпус - ДСП Kronospan 16 мм
Колір корпусу: Білий

Малюнок фасаду:






Опис матеріалу:

ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита) це шліфована ДСП плита, покрита стійкою міламінованою плівкою. Міцність ламінованого ДСП утворюється під дією температури внаслідок розтікання смоли на поверхню плити. Оптимальна товщина плити ЛДСП для меблевих виробів не повинна бути меншою, ніж 10 мм і не повинна бути більшою, ніж 22 мм. Плівкова оболонка плит не дає парам альдегіду виділятися з поверхні ДСП, одночасно перетворює плиту, що ламінує, в гігієнічний і екологічно нешкідливий матеріал. Ламіноване ДСП застосовують при виготовленні меблів для кухні та будинку в цілому, офісних меблів тощо.
Безкоштовна доставка у відділення компанії перевізника по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 7 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1600 мм |
| Висота шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |