6 688 ₴
6 286,72 ₴
Відправка з 30 травня 2026

Дитяче ліжко Kinder-Cool 4 із захисним бортиком та милим дизайном “Єдиноріг” – це затишне та безпечне спальне місце для вашої дитини. Чарівний єдиноріг на білому тлі створить у кімнаті атмосферу чарівництва та радості. Модель виконана з якісних матеріалів, доступна в розмірах 80х170 і 90х190 см, ідеально підходить для сучасних дитячих інтер'єрів. Виготовлена з високоякісного та екологічно чистого ЛДСП, обробленого безпечною фарбою для дітей. Верхній шар фасадів покритий покриттям, що ламінує, яке захищає зображення від пошкоджень.
Основні особливості:
Габаритні розміри:
Матеріали:
ЛДСП 16 мм Kronospan
Колір корпусу — білий, фасади з ламінованим малюнком на вибір
Дане ліжко комплектується висувним ящиком на колесах діаметром 32 мм. Скринька виробляється відповідно до розмірів спального місця.
Всі ліжка виготовляються у стандартному розмірі зі спальним місцем 1700х800 мм та 1900х900 мм на дерев'яних ламелях з ортопедичним ефектом.
Комплектація:
Знімний захисний борт довжиною 800 мм.
Кромка Т-гумова по периметру ліжка, ПВХ кромка на ящиках (0,6 мм)
Матрац не входить у комплект (рекомендована висота матраца - 12 см)
Увага! Ліжко монтується на будь-який бік.
Це ліжечко - не тільки зручне місце для сну, але і важливий елемент дитячих меблів, який забезпечить безпеку та комфорт вашому малюку протягом ночі. Замовте ліжко Kinder-Cool і створіть для дитини ідеальні умови для відпочинку!

Дизайн на вибір:



Безкоштовна доставка в відділення компанії перевізника по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х170 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Блакитний, Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Персонажі | My Little Pony |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 174 см |
| Глибина дитячого ліжка | 85 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 65 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Так |