10 164 ₴
Відправка з 30 травня 2026

Ліжко-машинка Еліт виготовлена фабрикою Viorina-Deko з якісних матеріалів і підійде для діток від 3 років. Конструкція з м'яким спойлером. Малюнок виготовлений за допомогою ламінованої наклейки, яка стійка до механічних пошкоджень і вицвітання, а також легко миється.
Особливості та переваги:
Спальне місце: 70 х 150, 80 х 170 см
Габарити:
- довжина — 154, 174 см
- ширина — 73,6, 83,6 см
- висота — 70 см
Цвет: синій, чорний, білий
Ніша для білизни: на вибір — без ніші, з підіймальним механізмом.

Додаткові опції, які можна дозамовити:
- Наматрацник водонепроникний на махровій основі в розмірі 1740*80;



- Покривало в колір матраца, тканина Етна, розмір 1850*870;




- Додаткова подушка;
Ліжко йде в комплекті з матрацом.
Можливі дизайни ліжко-машин:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-машина |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 70х150 |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Білий, Сірий, Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Дно ліжечка | ДСП |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 154 см |
| Глибина дитячого ліжка | 73 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 70 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 150 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Так |