12 462 ₴
Відправка з 30 травня 2026


Ліжко дитяче Premium — ідеальне ліжко для вашого майбутнього гонщика. Ліжко має м'який спойлер і подушку, укомплектоване ортопедичним матрацом під колір ліжка. Виготовлена з якісного ЛДСП і має наклейку на боковині суцільну захищену шаром ламінованого покриття. Ліжко стійке до деформації. Тішитиме вашого малюка та стане чудовим доповненням до інтер'єру дитячої кімнати.
Габаритні розміри:
Характеристики:
Додаткові опції, які можна дозамовити:
- Наматрацник водонепроникний на махровій основі в розмірі 1740*80;

- Покривало в колір матраца, тканина Етна, розмір 1850*870;

- Додаткова подушка;
Ліжко йде в комплекті з матрацом.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-машина |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х180 |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Білий, Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Колір | Білий |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 189 см |
| Глибина дитячого ліжка | 83 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 67 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 42 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Стелаж для книг і іграшок | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Стандартні сходи | Ні |
| Сходинки | Ні |
| Сходи-комод | Ні |
| Захисний бортик | Так |