12 462 ₴
Відправка з 30 травня 2026

Дитяче ліжко-машинка Space/ Спейс зроблене із найякісніших матеріалів європейського рівня. Особливість цих меблів у тому, що вони абсолютно не шкідливі і не викликають алергічних реакцій. Барвистий принт сподобається вашій дитині та стане її найкращим другом, а оригінальний дизайн ідеально впишеться в будь-який інтер'єр спальні. Ліжко має неймовірну міцність і зносостійкість.
Додаткові опції, які можна дозамовити:
- Led-підсвітка фар і днища, 5V usb + пульт;

- Наматрацник водонепроникний на махровій основі в розмірі 1740*80;



- Покривало в колір матраца, тканина Етна, розмір 1850*870;




- Додаткова подушка;
- Колеса МДФ 3D;


Ліжко йде в комплекті з матрацом.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | ліжко-машина |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х180 |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Зелений, Чорний, Червоний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Дно ліжечка | ДСП |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 189 см |
| Глибина дитячого ліжка | 84 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 60 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |